Hafta İçi ve Cumartesi 09:00 - 18:00

Fabrika Projeleri

current

Fabrika Elektrik Tesisatı ve Bakımı

Fabrikalar geniş alanlara ve çeşitli cihazlara sahip üretim alanlarıdır. Bu alanlarda kullanılacak olan cihazların, makinelerin elektrik ihtiyaçları da doğru ve yeterli bir şekilde sağlanmalıdır. Standart yapılarda kullanılan elektrik tesisatından daha farklı yapılara sahip olan fabrika elektrik tesisatı profesyonel kişiler tarafından kurulmalıdır. Kurulumun yanı sıra fabrikalar bu sistemleri sürekli olarak kullandığı için sorun çıkma olasılıkları da fazladır. Bu nedenle fabrika elektrik tamiratı içinde profesyonel hizmet alınması büyük önem taşımaktadır.
current

Fabrika elektrik tesisatı kurulumu

Elektrik projesi fabrikalara kurulacak olan elektrik sistemi için doğru bir şekilde çizilmesi gerekir. Elektrik projesi çizilirken de bütün detaylar düşünülmeli ve fabrikanın işleyişinin olumsuz etkileneceği bütün ihtimaller göz önünde bulundurulmalıdır. Proje sonrasında gerekli adımlar atılarak inşa sırasında gerekli olan elektrik borularını ve kablolarını bu konuda yetkili kişiler kurmalıdır.
current

Fabrika elektrik sorunlarının çözülmesi

Kurulan fabrika elektrik tesisatı çeşitli nedenlerden dolayı fabrika elektrik tamiri ihtiyacı doğurabilir. Bu ihtiyaç sorunlarla karşılaşılması neden ile ortaya çıkabileceği gibi yeni açılacak hatlar veya değiştirilecek hatlar içinde ortaya çıkabilir. Fabrika düzeninin değişmesi gibi durumlarda da elektrik sistemlerinin yenilenmesi, değiştirilmesi ve gerekli cihazların veya makinelerin çalışmasına uygun hale getirilmesi gerekir.