Hafta İçi ve Cumartesi 09:00 - 18:00

Hakkımızda

currentPalut Elektrik

Profesyonel Projelerde Biz Varız

Her zaman YERİNDE ve HALİTELİ HİZMET.

Palut elektrik olarak 2004 yılında çırak olarak adım attığımız elektrik sektöründe o günden bugüne sürekli büyüyen firmamız, hizmet alanlarını ve deneyimli uzman kadrosunu geliştirerek sürekli olarak büyütmektedir.

Palut Elektrik’in sürekli genişleyen faaliyet alanları arasında; oteller, alışveriş merkezleri, hastaneler, arıtma tesisleri, endüstriyel tesisler, okullar, iş merkezleri, sosyal tesisler ve toplu konutlar yer almaktadır. Altyapı elektrik tesisleri, trafo ve dağıtım merkezi, kompanzasyon, telefon ve bilgisayar sistemi, topraklama ve paratoner, otoyol ve çevre aydınlatması, müzik yayın ve anons sistemi, bina otomasyonu, güvenlik ve kamera sistemi, yangın ihbar alarm sistemi, uydu yayın ve TV sistemi, proje müşavirlik ve jeneratör sistemi gibi uzmanlık gerektiren alanlarda; hem projelendirmesini hem de uygulamasını gerçekleştiren Palut Elektrik ; müşteri odaklı çözüm anlayışı, güven ve saygı esasına dayanan çizgisi ile hizmet vermeye devam ediyor.

Pendik'te yer alan 2500 m kare pano montaj atölyemiz ve mağazamız ile zengin ürün çeşitliliğine sahip, yurt içinde 100’ü aşkın proje ve taahhüt uygulamasına imza atan Palut Elektrik; kurulduğu günden bugüne ülkemizin ve dünyanın farklı bölgelerinde birbirinden önemli projelere imza atmayı başardı. Bu başarının arkasında tüm çalışanlarının mesleki eğitimlerine ve kişisel gelişimlerine verdiği önem, sahip olduğu yetkin bilgi ve birikim ile hizmet anlayışı yatmaktadır.

Palut Elektrik olarak, hızla gelişen rekabet ortamına uyum sağlayabilmek için ürün, hizmet ve üretim yöntemlerimizi sürekli geliştiriyoruz. Gelen talepleri zamanında ve eksiksiz teslim etme prensibi ile hareket ediyoruz. Bütün ekibimizle müşteri taleplerini analiz ederek müşteri memnuniyetine odaklanıyoruz.

  • İhtiyaca ve bütçeye uygun ekonomik ürün çözümler üretmek,
  • Fiyat avantajı ile kaliteli ürünleri sunmak,
  • Güçlü stok ve hızlı teslimat ile taleplerinizi yerine getirmek,

currentPalut Elektrik

Vizyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz elektrik ve inşaat sektöründe kendini geliştiren yapısı ile sektörün aranan ve güvenlilen önce firmalar arasındaki yerimizi almak.

Misyonumuz

İş ahlakından, dürüstlüğünden ve kalite politikasından ödün vermeden memnuniyetin üst seviyede olduğu değerleri yaratmak

Tesisat ve Taahhüt

A.G. Pano

Güneş Enerjisi